Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Srpen 2012

Vysněný pes

31. srpna 2012 v 15:50 | Nikki Betyska |  Ostatní
Mám jednu velkou lásku. Takovu která se nedá vyléčit. Lásku ke psům! Moje oblíbené plemeno je samozdřejně border kolie. A nyní jsem přišla na plemeno které je pro mě. Šeltie. Kdysi dávno jsem byla blázen do dlouhosrstých kolií, před tím mě uchvátily dalmatini. A tak se border kolie musí o své místo rozdělit se šeltií. I když je jí přece jenom podovná Smějící se Tak tady máte psi o kterých uvažuju až budu velká:
1. ŠeltieI love sheltie
2.Border kolieI love Border Collies

Je to kvůli tomu že šeltii je lepší vychovat a tak. Co k tabulce dodat.Taky se mi líbí zlatí retrívři a ix dalších plemen. No tak to tu napíšu takto: Love many breeds! A co vy? Máte lásku k mnoha plemenům a nemůžete si vybrat toho nej. Já ho pořád mám i když šeltie a border kolie patří mezi moje nej. Mezi ně patří i třeba hazky atd.. Až budu velká pořídím si hold smečku a je to.Smějící seDobře začneme u šeltie : "Mamí můžu mít šeltii".

Záhlaví

31. srpna 2012 v 14:39 | Nikki Betyska |  Aktuality
Mám pro vás hlasování. Teprve druhé. Mě hlasovat baví a pro to chodím po blocích a hlasuju. Ale vždycky uvážím a popřípadně mrknu na obrázky. A proto než začnete hlasovat v této anketě tak zampřemýšlejte. Pro mě platí pravidlo že se mi líbí víc nové záhlaví, ale vám třeba nemusí. Tak do toho! Přidávám smajlíka Smějící se

Č.1 (první)

Č.2 (druhé):

Já jsem pro to že změna je život a vy?

Nové menu

31. srpna 2012 v 13:51 | Nikki Betyska |  Aktuality
Trochu jsem pozměnila menu líbí se vám? Chci taky trochu pozměnit záhlaví a dodat blogu nco víc. No tak uvidím něco vyrobím. Pak mi napište komentář jestli je to lepší nebo jestli nemám něco pozměnit či dodělat. Nebo napsat jestli je nové menu přehledné když všechny rubriky pod puntíkem vycházejí z článku. Každopádně aspoň víte co o čem je a pokud něco hledáte líp to najdete. Nyní se dozvíte třeba něco víc o mích zvířátkách. Ale poté to ještě pozměním. Udělám z rubriky Sally článek a to i z rubriky Sněženky a Bělinky. Nepamatuju si toho tolik abych to zaplnila celé a to možná udělám i k Lili. Tak uvidíme, zatím to není tak špatné třeba že mám místa dost. No tak to jsou moje slova. Na rozloučení tu dám jednu fotku z mé poslední procházky. Včeličku jak jsem nazvala tu fotky. Tak pac a včelka, puntík či co


Projekt č.1

31. srpna 2012 v 13:30 | Bety.V |  Život křečka
Ahojky, protože pár lidí si prostě s křečkem neví rady je tento projekt právě pro ně. Jelikož já už za svůj krátký život měla 2 křečky a nyní 3. Křeček je, ale zvíře které není dobré pro lidi co se snadno probudí. Totiž v prírodě je pro něho lepší vyjít v noci hledat potravu a né ve dne. Ve dne je příliž mnoho pregátorů. Ale dost řečí. Postupem času bude život křečka dokončený a vy si budete moci nahlédnou do jedinečného života jedinečného tvora. Navíc budou k dispozici moje fotky s mojí praxe s mojí Lili a Sněženkou. Ano po Sněžence zůstaly nějaké fotky v kleci. Tak hurá do čtení!

Fotočlánky

31. srpna 2012 v 12:57 | Nikki Betyska

Fotočlánky

Projekt 365

(ukončen předčasně)

Příběhy


Odkazy:


Hafici.czMiciny.cz
Konicci.cz

Mazlíci

31. srpna 2012 v 12:50 | Nikki Betyska

Tady najdete všechny články o tom, jak se máme: ,,Jak žijeme''

Naše hlodavčí dvojka

Ti co už tu nejsou :(


Nápady, tipy

31. srpna 2012 v 12:45 | Nikki Betyska
Tyto rubriky jsou zaměřeny na nápady a mé obrázky, které jsem nakreslila

Tvořím

Najdete zde nápady na výtvory pro mazlíky

Kreslím

Najdete zde mé obrázky

Možná poslední procházka než bude škola

30. srpna 2012 v 20:38 | Nikki Betyska |  Ostatní
Ahoj, jelikož se blíží rychle škola a včera jsem se bohužel nedostala k počítači, musím článek o asi mé poslední procházce než bude škola napsat o ten později. (Chceš vědět víc? Klikni na článek)
Pokračuj ve čtení :-)

Kubík se fotí na trávě

28. srpna 2012 v 15:58 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Ahoj, jelikož miluju focení, přírodu a Kubíka, rozhodla jsem se to dát do hromady. Tak jsem popadla mobil, přenosku a Kubíka a šla jsem ven Smějící se. Moje kšiltovka byla taky k potřebě, protože veřte, nevěřte tam jsem ho taky vyfotila Mrkající. Na sluníčku i ve stínu, ale bohužel se ještě musím procvičit a pak půjdu třeba do nějakého klubu. Každopádně k tomu focení: Velice si vážím těch pár fotek co se mi podařilo vyfotit. Protože když Kubík někde vyžral trávu šel dál a vůbec se nezeptal jestli smí.