Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Kubík se fotí na trávě

28. srpna 2012 v 15:58 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Ahoj, jelikož miluju focení, přírodu a Kubíka, rozhodla jsem se to dát do hromady. Tak jsem popadla mobil, přenosku a Kubíka a šla jsem ven Smějící se. Moje kšiltovka byla taky k potřebě, protože veřte, nevěřte tam jsem ho taky vyfotila Mrkající. Na sluníčku i ve stínu, ale bohužel se ještě musím procvičit a pak půjdu třeba do nějakého klubu. Každopádně k tomu focení: Velice si vážím těch pár fotek co se mi podařilo vyfotit. Protože když Kubík někde vyžral trávu šel dál a vůbec se nezeptal jestli smí.


Potom co snědl pár pampelišek se v kšiltovce Kubík už nehodlal dál zdržovat. Proč by taky? Má svou hlavu. Musela jsem ho chytit, protože lavičky jsou pro morčata nebezpečné Smějící se, jelikož jsou tam díry. No a tak jsem ho raději položila do trávy.
Pak se ten nezbeda rozhodl že na tom místě stát prostě nebude. Štěstí že jsem ho polapila. Však ty uvidíš Kubíku.Smějící se
Kubík vyrazil na sluníčko a já samozdřejně za ním. I když jsem si špatně stoupla.Kubíkovi to, ale nevadilo a dál se věnoval své činosti.
A jelikož už jsem byla nadmíru spokojená polapila jsem Kubíka a dala ho do přenosky. Pak sestřička donesla pampelišky a Kubík předvedl svoje číslo: Stoupání na zadní.
Nakonec s končil s horou pampelišek.
Doufám že máte rádi dlouhé články, protože přesně takové tu budou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama