Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Možná poslední procházka než bude škola

30. srpna 2012 v 20:38 | Nikki Betyska |  Ostatní
Ahoj, jelikož se blíží rychle škola a včera jsem se bohužel nedostala k počítači, musím článek o asi mé poslední procházce než bude škola napsat o ten později. (Chceš vědět víc? Klikni na článek)
Pokračuj ve čtení :-)

No a zrovna tam mě srhl můj nový koníček-focení. Tedy jsem se vydala. Přes rameno jsem si přechodila foťák a na nohy vzala tenisky. Operavdu jsem uvažovala vzít si žabky, ale nějak mi to neprošlo :-), protože jsem chtěla jít k vodě. A musela jsem obdivovat kytičky před panelákama tak jsem je raději rovnou začala fotit.

Pak mě taky zaujaly tyhle:
(mám je jen jednou)

Poté jsem vesele pokračovala v cestě. Také jsem se pokusila vyfotit ptáčka, ale marná snaha. No a tak jsem dorazila až k Dřevnici a musím říct že ani mravenec se nechtěl vyfotit, ale vypadat opravdu zajímavavě, takový červený a černý. Nikdy jsem takového nevyděla. Ryby ve vodě i kdyby se chtěla vyfotit tak nemohli jelikož je nebylo vidět. Dost kecání tady fotky od dřevnice :-) :


Vyfotila jsem i další obrázky dřevnice, ale nic na nich nebylo vidět kromě špinavé vody která už na jedné fotce je a tak jsem se rozhodla navštívit koníky, ale zapomněla jsem cestu, ale nakonec to tak nevadilo, protože se mi podařilo vyfotit další kytičky (co asi jiného :-D):
A poté se mi podařilo vyfotit to co jsem tolik chtěla a to zvířátko. A tak včelička zapózovala:
No a když jsem se vracela domů i kosice mi dopřála jeden snímek. I když se otočila zadečkem.
A našla jsem i 2 krásné pírka. A tak si myslím že to byla krásná procházka a že bych mohla chodit na takové častějc.
Pac a pírko. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama