Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Já se nudím!

1. září 2012 v 18:10 | Bety.V |  Ostatní
Ne, nechci vám napsat jednu větu aniž by to o něčem bylo. Chci zdělit co jsem dělala včera a jelikož se mi fotky nechcou podepisovat všem předem děkuju za to že je nebudou kopírovat- mám taky nějaké autorské práva,že?
Ano nudila jsem se a tak jsem se rozhodla, že půjdu ven. Taky nápad. No tak jsem se vydala. Občas poprchávalo takže sbohem představu vzít si Kubíka. Škoda fotky Kubíka v přírodě jsou krásný! Stačí když se podíváte na tohle:


Musela jsem se spokojit se svou figurkou psa. Jiná možnost nebyla, protože se mi nechtělo bůhvíjak daleko. A před naším panelákem není nic extra zajímavého. A když jsem za svůj život podařilo vyfotit 2 živé ptáky nečekala jsem úspěch. A kdyby jo kvůli občasnému dešti byli stejně zalezlí a přesto jsem se pokusila je vyfotit! No jo celá já. Asi se budu muset smířit s tím že vrabci prostě v keřích vidět nejsou, bohužel! No tak tady ne-povedené fotka.


Taky jsem si vyfodila zajímavý úkaz stromu.


A nyní jsem porovnala postavičku s prolézačkama.


A nyní na větvičce


A v kamínkách, osobně se mi líbí nejvíc!


A poté jsem narazila na něčí noru. Myší??


Tak čauky adoufám že se článek líbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama