Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Malý dobrodruh

3. září 2012 v 11:34 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
V milulém článku jsem psala, že Kubík miluje zelí. Ovšem něco má ještě radši. Je to svoboda! Má doslova sklony k utíkání. Což je špatná vlastnost hlavně při focení. Polovina fotek končí rozmazaná. A to není vtip. Má to už odmalička. Chuť podnikat dobrodružství. Zde je důkaz. Kubík když jsme ho přivezli ze zverimexu a on prozkoupával klec. Smějící seKubík na svých toulkách nemá času nazbyt. Frnk a už je pryč!
Vidíte ty rozmazané tlapky? Ale i Kuba potřebuje po svých dobrodružstvých odpočinek. Má zajímavou postýlku. Přesně na domečku.
Vzpomínám si když jsem ho tak viděla poprvé! velice jsem se lekla. Sally to nikdy neuděla. Od té doby co se to naučil tam má svou vyhlídku. Od tama sleduje i kuchyň pro případ že by se něco krájelo. No, co kdyby? A když vidí a slyší takové zvuky začně pískat a poskakovat po kleci. Doslova. Takové zvířátko je samé překvapení. Pokud máte rádi tiché zvířátka nekupujte si morče. Ono k nim nepatří. Kdesi jsem četla že morče je aktivní přes den. Jenže on je aktivní i v noci! Nikdy jsem ho nevyděla spát. Když jdu spát pozdě je zhůru, když se vzbudím brzo je vzhůro. Na mou duši zajímavý ten Kubík!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama