Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Počasí pod psa

6. září 2012 v 20:06 | Nikki Betyska |  Ostatní
Dneska jsem se vrátila ze školního stmelovacího kurzu na kterém jsme byli od včereška. Abych pravdu řekla moc jsem se nevyspala. No a jak jsem dorazila spátky domů tak jsem šla spát. Což jsem potřebovala. Ale stejně počasí je dneska příšerné. A nyní skora v 20:00 už je tma. Po pravdě bude podzim no. Ale to si nechci připustit, právě proto, že na to nemám vůbec náladu. A jelikož počasí mi dneska nepřálo nemám z dneška žádné fotky a ani ze čerejška. K tomu mému psaní mám dokonce takovou inspiraci, že je tu poštěná televize, Lili je vzhůru a vymýšlí útěk z klece a Kubík mě honí pro jídlo. Super. Nevím kam jím první: vypnou televizi po ségře, navštívit Lili, dát jídlo Kubíkovi nebo dopsat ten článek. Tak dobře jdu vypnout telku.

Dřív jsem si toho nevšimla, ale je mi zima. Božínku, to mi scházelo. Zítra navíc budu stávat v 6:45 abych něco stihla. Škole by neuškodilo kdyby začínala až v 9. Jsem po večeři a i tak přemýšlím, že bych naštívila ledničku. Mohla bych něco ukutit pro Kubíka, jít si hrát s Lili nebo Kubíkem, číst si knihu a pod., ale nemám náladu. No taky bych mohla něco nakreslit. Tak aspoň si jdu zahrát hru, o té se nic složitéhu nedělá. Což je pro mě ideální. No dobře tak ahoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama