Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Říjen 2012

První zimní pokrývka (2012)

28. října 2012 v 17:14 | Nikki Betyska |  Ostatní
Už od rána mi vypršel veškerý optimismus. Napadl sníh. Někomu to možná připádá báječné, mě ne. I když většina lidí si v létě stěžuje, že chce zimu a v zimě, že chce léto. Já zimu moc nemusím. Budiž řekla jsem podzimu, jelikož mě oslovil cíl podzim v barvách. Ale sníh mi to musí zkazit. Je podzim, proboha! Říjen! Taky je mi líto zvířátkám které nejsou připravené. Jestli budeme mít v listopadu kupy sněhu, budu pěkně naštvaná. Nyní moje fotka:

Česká hymna (fotky podzim 2012)

21. října 2012 v 15:54 | Nikki Betyska |  Ostatní
Asi všichni znáte naši českou hymnu. Včera jsem jela tak trochu na kolo a úplnou náhodou mě napadlo dát fotky z té vyjížďky k hymně. Jinak dnes možná dám dalčí pokus o podzim v barvách.

Hymna:

Kde domov můj?

Hamak? MŇAM

21. října 2012 v 15:31 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
To, že Kubík se brzo naučil chodit do hamaku (článek na výrobu hamaku, někdy jindy), nutně neznamená, že Lili taky. A jak název napovídá, hamak není jenom na ležení. Lili totiž nepochopila, že to není vetřelec, ale věc na odpočívání. Později jak jsem ji vyfotila dala jsem hamak radši někam jinam. Lili heartheart


Chlebové špízy

19. října 2012 v 19:08 | Nikki Betyska |  Pro zvířátka
Nápad pochází od Chlebové špízy . Už od dne než byl tento blog ztvořen jsem narazila na blog http://karol-dee.blog.cz/ . A když mě přepadne touha udělat něco zvířátkům má Kubík a Lili zase něco navíc. A nyní k samotným špízům. Je to jednoduché takže je jedno jestli je vám 7 nebo 80. Stačí umět číst a možná ani to ne. Nápad je vhodný hlavně pro morčata, králíky a takové mazlíčky. Ale třeba i potkan, osmák, pískomil možná i křeček atd. . Určitě napíšu co na to jako Kubík a Lili. Povoloju opírovat pouze se zdrojem, dnes totiž úplně zářím optimismem. Nechce se mi podepisovat. Fotky:

Zase fotím a píšu

17. října 2012 v 19:50 | Nikki Betyska |  Aktuality
Nevím co napsat, asi mě přepadl zase záchvat přemýšlení o podzimu. Nebylo by to poprvé a asi ani naposled. Dneska bylo sluníčko, skoro jako léto. Moc mě to potěšilo :-). Dnešek se prostě vydařil. A trochu opožděně se omlouvám za nepřítomnost. Mám pro vás takové tipy na věci pro zvířátka, ale nemám čas. Tak jsem si nějak času udělala, naházela věci do školy do batohu a šla jsem dát fotky do počítače. Možná napíšu nějaký tip. Jestli se mi jestle bude chtít. To k nepřítomnost a nyní vám chci uznámit, že podzim není tak špatný jak jsem myslela. A teď pár fotek.
(celý článek)

Fotky z prázdnin 2012

12. října 2012 v 17:52 | Nikki Betyska
Blog je pojmenovaný zvířecí svět přitom tu zvířat moc zatím nebylo. Kromě mazlíků součastných i minulých, včely a berušky. A tak mě napadlo dát tu pár fotek ze zoo, kterou jsem navštívila o prázdninách. Fotila jsem víc, ale hodně se jich nepovedlo. Příští prázdniny se budu snažit určitě fotit víc. Tak co poznáte zvířátka? Zkuste to.
(celý článek)

Prostě mazlík!

10. října 2012 v 18:56 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Dlouho jsem nepsala článek o mazlících. Já to dobře vím :-D. Tak jsem se to toho dala. Jakmile jsem začala pouštět Kubu je z něho hotový mazlík.:-)

"Paničko co takhle podrbat za ouškem?"

To je moje!

9. října 2012 v 20:04 | Nikki Betyska |  Témata týdne
Opět se mi téma týdne hodí. Opět nebude článek moderován. A taky přidávám anketu! To je moje! Zvířátka ♥. Ať chlupatá, opeřená atd.. Pokud jste četli tento článek Džungaráčci možná už tušíte o čem temto článek bude a pokud jste se dívali do ankety ani nemluvím. Takže se vlastně chci zeptat kterého křečka byste si vybrali. Potkánek je moc velký, pískomil je až na 5 let a , no já nevím. 5 let je hodně a to toho škola a tak. I když bych chtěla spoustu zvířat, vím, že by to tak snadno nešlo. A křečík je asi to nejlepší řešení. Původně jsem chtěla džungaráčky ♥. A pak jsem našla křečíka robovorského ♥. Já jsem nikdy žádné křečíky neměla a je to jiné než křeček zlatý. A pokud nevíte nemusíte hlasovat. Dávám irustrační foto.

Křečík džungarský
Zdroj: Klik

Den ze dne aneb věci se rychle mění

7. října 2012 v 17:34 | Nikki Betyska |  Aktuality
Včera jsem říkala, že mi počasí přeje, dnes říkám, že nemám co dělat a tak píšu a dělám blog lepší. Pokud si někdo všiml nové záhlaví, pozadí a stránka. Avšak jetě udělám obrázky - k čemu? Nechte se překvapit. Dneska jsem chtěla s kámoškou jet na kole se podívat na koně. A ty fotky. No, fakt děkuji počasí. Nevím, opravdu musí už být podzim?! I když jsem to napsala do záhlaví nechce se mi tomu věřit. Kéž bych měla pejska. Aspoň bych se tolik nenudila. Možná ho tak za půl roku či rok mít budu. Možná. A uvažovala jsem jestli opravdu chci mít po Lili džungaráčky. Odpověď: Možná dojde na pískomili. Ukáže čas. Taky můžu mít pak jenom Kubíka. Tak to se asi nestane Smějící se, ne na dýl jak 2 týdny, maximálně měsíc nebo jo?. A co říkáte novému vzhledu? Horší? Lepší? Pro mě je nuda nezměnit nic a koukat se pořád na to samé. Tak ahojky a do komentářů nepište odkazy, ale odpovědi na moje otázky. Jestli se tak stane článek bude moderován. A pokud se ptáte proč články moderuji (většinou), tak je to proto abyste nepsali zprávy podobné: ioagbsflvfq a tak. Tak opravdu čauky.

Sorry about that

6. října 2012 v 15:19 | Nikki Betyska |  Témata týdne
Nevím vůbec jak jsem se dostala k tomu napsat článek. Já mám hodně nových fotek i přírody a mazlíků, ale nechce se mi je dávat a napsat k tomu článek. Nechce se mi je ukládat. Nevím, jak to, že jsem je dala vůbec do počítače. Taky nevím jestli se tomu dá říkat lenost. Leda lenost psát články Smějící se, což by byla pravda. A proč se mi to vše děje právě o tomto víkendu? Protože mě to táhne ven fotit, jezdit na kole a užívat si sluníčka když je. Taky věnovat se mazlíkům, jelikož můžu. A tak proč si dělat starosti se články. Omlouvám se, že to tak je, ale do nevím kdy tu asi nepřijdu. Nemůžu za to, počasí mě říká abych toho využila. A vlastně by to mohl zkusit každý. Jít třeba na dlouhou procházku s pejskem, vyrazit na tůru, sbírat huby, sportovat, věnovat se mazlíkům nebo jít třeba na zahrádku. Až bude pršet tak nebudeme mít takovou možnost. No nic já letím ještě se na něco na počítači podívat a pak hurá ven Smějící se.