Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Chlebové špízy

19. října 2012 v 19:08 | Nikki Betyska |  Pro zvířátka
Nápad pochází od Chlebové špízy . Už od dne než byl tento blog ztvořen jsem narazila na blog http://karol-dee.blog.cz/ . A když mě přepadne touha udělat něco zvířátkům má Kubík a Lili zase něco navíc. A nyní k samotným špízům. Je to jednoduché takže je jedno jestli je vám 7 nebo 80. Stačí umět číst a možná ani to ne. Nápad je vhodný hlavně pro morčata, králíky a takové mazlíčky. Ale třeba i potkan, osmák, pískomil možná i křeček atd. . Určitě napíšu co na to jako Kubík a Lili. Povoloju opírovat pouze se zdrojem, dnes totiž úplně zářím optimismem. Nechce se mi podepisovat. Fotky:


Pro Lilinku to nemá cenu dělat, sama jsem se přesvědčila. Proto jsem napsala možná i křeček. Strhla hvězdičku i s provázkem. "Lili vtipné." Lili budu dávat normální suchý chleba. Jí na tom nesejde.

Kubíkovi to, ale vyhovuje, tomu to zase modu dělat pořád. A je to proto, že Kubík si neumí vzít jídlo do pacek jak křeček. Je to roztomilé když to kousá.:-)

Tak co? Zkusíte to?

PS: U jednoho článku jsem našla komentáře napsaný anglicky a byly to úplný nesmysly. Kdo napíše nakovou zprávu mažu. Pokud to nebude platit blokuju IP adresu. To sem nepatří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama