Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Listopad 2012

Podzim v barvách 2012 - školní zahrada

29. listopadu 2012 v 21:11 | Nikki Betyska |  Ostatní
V poslední době se mi vyloženě chce psát a už je to o něčem víc (už přemýšlím než něco napíšu). Dneska chci splnit jeden ze svých cílů který se mi doufám povedl. Jestli chodíte na můj blog víte, že se jedná o Podzim v barvách. Splněno. Zatímco minulý článek byl o mě, tento je o školní zahradě. Pokud jde o další cíle, 1.Hamaka-zbývá fotka, 3.Kubík a postroj-fotky. Pokud nenapadne sníh bude to, ale divná zima. A navíc tak ani nezačnu Zima v bílém. Ale nyní školní zahrada.

Světlo listů

Kde to začalo, sama se divím

28. listopadu 2012 v 20:08 | Nikki Betyska |  Aktuality
Já to nevěděla. Nikdy bych netušila, že už tak dlouho. Už od nějakých 8 let fotím. Přijde mi to tak dlouho. Od prvních fotek Bělinky a vlastně ještě hlouběj. A nyní se zlepšuju jestli to můžu trvrdit. Už to nejsou jenom fotky něčeho. Hlavně v Liliných a Kubíkových jdou vidět pocity. Už fotky nefotím jen proto, že se mi to něco líbí. Dávám do toho city. Když mám mizernou náladu fotím temno, když dobrou přírodu a ano mazlíky. A tak to prostě je. Stejně tak zlepšuju svoje malířství. Kreslím do nich jak se cítím. Ale to není ve výtvarce, protože tam většinou se prostě něco musí kreslit. Když můžu dělat co chci jsem to já! Stejně se měním i v něčem jiném :-D. Byla jsem malá bála jsem se psů - miluju je ♥ a jednoho chci, měla jsem strach z koní - o prázdninách jsem byla na táboře a spřátelila se s nimi, z větších hlodavců jsem měla strach - jednoho mám doma a za nic bych ho nevyměnila, Kubíka ♥. Pokud někdo říká, že nemá rád potkany řeknu mu co si o tom myslím já, líbí se mi, mohla bych je mít klidně doma. No a co, že mám moc ráda zvířata, nejsem prostě jedinná. Jo a musím se omluvit - hmyz moc nemusím. Jestli jste to přečetli celé, víte něco o mě, jestli ne vaše věc. A pokud si někdo všiml jaký je nový vzhled? Povedl?

(celý článek)

Děkuji listopade

16. listopadu 2012 v 17:28 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Děkuji listopade. Za co? Já si totiž něco uvědomila. Moji kámošce umřel křeček a tak přemýšlím. Byl to křečík džungarský měl 4 roky a křečci zlatí se dožívají 3 let. Nic mi nenalhávejte, že Lili bude s námi 7 let. Už tak je nestarší ze všech křečků co jsem měla. Bohužel, přes dva roky to je u křečků zlatých stáří. A tak děkuju listopade, že mám Lilinčinu fotku do sbírky. Až vám totiž zvířátko umře, dá se u nich vzpomínat moc dobře. Nevím a neptejte se mě jestli bude mít po ní další zvíře. Avšak pravda, když máte víc zvířat a jedno umře není to tak bolestné, pokud byste měli jedno.
Ale nechci tak přemýšlet. Je to moc bolestné. Dobře na minulé křečky už si tolik nepamatuju, ale na Sally. No nic. Tak ať Lili žije dlouho a nekousá mě do prstu (to dneska udělala :-P). Někteří lidé nečtou když je ve článku moc dlouhý text. A já chci samozdřejně uspokojit všechny návštěvníky. Pokud chce někdo číst moc, může si přečíst můj román. Já vím mám jenom jednu kapitolu :-D. Někdy se k tomu vrátím. A nyní Lilinčiny fotky.


Svět podle Kubíka

14. listopadu 2012 v 19:49 | Nikki Betyska |  Témata týdne
Píšu po dlouhé době téma týdne. Docela se mi totiž hodí. Chci vám popsat svět podle Kubíka :-D.

Svět podle Kubíka :

1. Psi jsou uštěkané potvory co všechny děsí
2. Lidé jsou od toho aby mi dávali jídlo
3. Panička je od toho aby mě čistila klec a organizovala mi výpravy po bytě, pokud tak neučiní udělám si to sám
4. Malí lidé (děti) jsou moc otravní a proto se jim snažme utéct
5. Křečci jsou úhlavními nepříteli (hlavně pokud jde o Lili)
6. Když lidé na tebe zapomenou začni pískat a oni pošlapou jak hodinky (rychle si tě všimnout)
7. Když jsou lidské ruky příliž otravné kousni do nich a pokud by na tebe lidé chtěli zařvat udělej na ně ten nejhezčí kukuč
8. Domeček je pozorovatelna (úkryt vyšel z módy)
9. Pokud se nudíte vyhazujte piliny a bláznivě skákejte po kleci
10. Pokud se nudíte ještě víc začněte hryzat klec a pískat
11. Pokud ani to nepomůže běhej po kleci, pískej, vyhazuj piliny a přeorganizuj klec (už se nudit nebudete :-P)
12. Jestliže se nechcete mazlit ukašte to svému člověku, vysmýkejte se a poté utíkejte
13. Pak, že umíte spnit všechny body na jedničku, udělejte ještě jediné "vymyslete si nějaké hezké překvápko pro lidi a hodně odpočívejte"


No nemá to Kuba skvělý život?

Pouštět?

10. listopadu 2012 v 13:16 | Nikki Betyska |  Váš názor
Máme tu novou rubriku, protože chci znát váš názor. Ať už je vám kolik chce ;-) . Je to projekt sám o sobě plný anket. A hodně lidí prostě raději mají fotky a ankety než dlouhé články. Ve většině mích článku anketa není, no a tak si vemte, že tady bude v každém článku. To něco na úvod. Dnešní téma je pouštění. Někteří lidé vůbec svoje hlodavčí kamrády nepouští. Ovšem někteří nemůžou. Ale já nesnáším ty typy co si řeknou, že to nepotřebují. Ti lidé nepřemýšlejí jaké by to bylo jim. Není přirozené vůbec chovat zvířata pro účel mazlíček a tak jsou ještě v kleci, A lidé co si vůbec s nimi ani nehrajou, jak se cítí. To je život který by nikdo nechtěl. Já Kubu jednou za týden pustím a Lili aspoň jednou za 14 dní. Zhruba každý den si beru Kubíka (nebo si s ním hraju) a s Lili většinou obbden (podle toho jak mám čas). Myslíte jako já? To mě moc zajímá. Přiznávám se Bělinku a Sněženku jsem nepouštěla, ale brávala jsem si je každý den. A navíc jsem nevěděla kde. Sally ovšem nechtěla výběh. To Kubík když má mazlení dost tak si klidně běhá po pokojíčku bez dovolení. Chytit ho to je tělocvik.

PS: Budu se snažit do 20. listopadu udělat návod na hamak. Do konce listopadu bych měla mít hotový článek a fotky Kubík a postroj. Prostě se máte na co těšit.

PSS: Jak je uvedeno v horním boxu, nevím jestli všechno stihnu + ještě nafotit podzim (pořádně) než skončí. Zatí mám jenom pár fotek ve dvou článcích.