Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Pouštět?

10. listopadu 2012 v 13:16 | Nikki Betyska |  Váš názor
Máme tu novou rubriku, protože chci znát váš názor. Ať už je vám kolik chce ;-) . Je to projekt sám o sobě plný anket. A hodně lidí prostě raději mají fotky a ankety než dlouhé články. Ve většině mích článku anketa není, no a tak si vemte, že tady bude v každém článku. To něco na úvod. Dnešní téma je pouštění. Někteří lidé vůbec svoje hlodavčí kamrády nepouští. Ovšem někteří nemůžou. Ale já nesnáším ty typy co si řeknou, že to nepotřebují. Ti lidé nepřemýšlejí jaké by to bylo jim. Není přirozené vůbec chovat zvířata pro účel mazlíček a tak jsou ještě v kleci, A lidé co si vůbec s nimi ani nehrajou, jak se cítí. To je život který by nikdo nechtěl. Já Kubu jednou za týden pustím a Lili aspoň jednou za 14 dní. Zhruba každý den si beru Kubíka (nebo si s ním hraju) a s Lili většinou obbden (podle toho jak mám čas). Myslíte jako já? To mě moc zajímá. Přiznávám se Bělinku a Sněženku jsem nepouštěla, ale brávala jsem si je každý den. A navíc jsem nevěděla kde. Sally ovšem nechtěla výběh. To Kubík když má mazlení dost tak si klidně běhá po pokojíčku bez dovolení. Chytit ho to je tělocvik.

PS: Budu se snažit do 20. listopadu udělat návod na hamak. Do konce listopadu bych měla mít hotový článek a fotky Kubík a postroj. Prostě se máte na co těšit.

PSS: Jak je uvedeno v horním boxu, nevím jestli všechno stihnu + ještě nafotit podzim (pořádně) než skončí. Zatí mám jenom pár fotek ve dvou článcích.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Peťuš ;) Peťuš ;) | Web | 11. listopadu 2012 v 17:40 | Reagovat

Poslední dobou nemám na hlodavce moc čas, ale Lexa má výběh většinou každý den a dost dlouho. Čiperka příležitost jen v zorbing kuličce, chytit do ruky se nenechá a mazlivá také není.

2 Nikki Nikki | Web | 14. listopadu 2012 v 19:27 | Reagovat

[1]: taky má pro Lili kuličku na běhání :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama