Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Mám to, ale chytré morče

14. prosince 2012 v 17:25 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Ahojky, dlouho jsem tu nebnapsala ani čárku dnes tu budou možná 2 články. Pokud mám nějaké pravidelné návštěvníky už by neměli co číst. Nyní o mém chlupatém klubíčku. Myslíte si, že morče se dá naučit nějaké triky? Jestli ne to vás asi překvapí, že může. Kubík je živý důkaz. Umí si stoupnout za odměnu na zadní, už to cvičím s ním odmala a chci ho naučit udělat aspoň na zadních 2 kroky. Trénovat :-D . Uměl i otočku za odměnu, ale v poslední době se mu buď nechce, nebo si říká, že to udělá akorát za něco lepšího než okurku. Taky uměl podlézt jakoby stříšku, bohužel od té doby trochu no dobře trochu víc vyrosl. Budu muset vymyslet něco jiného než knihu.
Každopádně chci ho naučit přijít na zavolání, na otevírání ledničky příjít umí a dokunce i zakvíkat. Znamená to, ale, že si něco přeje.
Možná vám to přijde strašně dobré mít takové morče, jenže nepodceňujte je. Kvůli tomu, že se naučil stoupat na zadní dosáhne na některé věci například sešit přírodopisu. Což byla trochu moje vina, protože jsem měla za to, že s morčetem na klíně se to líp naučím. Otočku taky využívá. Umí se totiž tak ohnat když se mu něco nelíbí, že je to div. Tím pádem i kousnou tak mrštně :-P. A v případě Kubíka umí i dobře utíkat což pro mě není dvakrát dobré :-).
Jak je to s postrojem? Má ho. Stál 200 Kč. Pro někoho možná málo. Pro mě hodně. Učím ho na to, ale nic moc. Doufám, že si uvědomí, že je to kvůli němu.
Po přečtení vás konečně nechám se podívat na fotky a video. Na video je ukázka jak si umí Kubík stoupnout na zadní a přetahovat se. Omlouvám se za menší kvalitu - mobil.
Video:

A nakonec pro milovníky černobílých fotek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mei Mei | Web | 22. prosince 2012 v 21:26 | Reagovat

No to je rozkošný!!!!!!! Kéž bych to mohla Nelču naučit ale už má svoje léta :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama