Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Leden 2013

29.ledna 2013

29. ledna 2013 v 18:01 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Já vím další deníčkový článek, ale tak teď hodně píšu. Nemáme se zrovna nejlíp a to myslím všechny do jednoho. Možná plyšáci žádné změny nezaznamenali (narážím na téma týdne :-D). Než začnu omlouvám se za oprášené fotky, důvod později.

Lilinka: Ta velkou změnu nezaznamenala, moc jsme si nikdy nesedly, spíš se vzájemně otravujeme. Já vím super soušití. Dám jí jídlo, pití, dropsík a v rychlosti pohladím. A ještě ji sem tam dám kolečko mrkvi, okurky, kousek jablka nebo chleba. Je to fakt mizerný, že spolu jsme už 2 roky. Co nadělám? Asi se to tak brzo ještě nezmění.

Kubík: Kubík není zlý, on je jen věčný otrava a proto se teď nemá zrovna nejlíp. Dávám mu denně samozdřejně granulky, seno, pití a zeleninu. Když mu něco dávám pohladím ho. Nedávno ho mamka čistila a proběhl se. Já nechci aby ode mě chytit proto ho nevytahuju na mazlení :-(.

Já: Já jsem nemocná mám spálu a rýmu. Už nemám horečku což je dobré. Svatá škola. A protože nejsem tak nemocná občas zajdu na počák, hodně se dívám na telku, dopisuju úkoly, moc nefotím, kreslím (taková změna), někdy i něco čtu (většinou na počítači). Je to hrozné, ale příští týden by ze mě mohla být rybička (jako, že bych mohla být zdravá). Dneska jsem taky kreslila. Tak mě napadlo co nakreslit (ségra si hrála na modelku). Lepší je to na živo, ale co naděláme. Jinak přeji hezký zbytek dne.

19.ledna 2013

19. ledna 2013 v 14:35 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Již třetí příspěvek do společné rubriky. Takže vám chci napsat novinky od nás (Lili + Kubík). Jak já ty dva mám ráda. :-D Začneme Lili dámy mají přednost, že a vlastně jsem o ní ani dlouho napsala. Nebylo co.

Lilinka je stejně čilá jako kdyby jí bylo 6 měsíců, tedy když zrovna nespí. Což je většinou každá chvilka když je venku světlo. Je to typický křeček. Pořád se nehodlá mazlit, brát do ruky a bohužel kouše. Má to v povaze, no. Předvčerejškem jsem zapla mobil a sledovala každý její pohyb. Fakt zábava :-).


Kubík pořád píská, nechce se mazlit, ale nekouše nějak exrémně, maximálně se ožene po ruce. Včera jsem mu koupila hřebínek pro miminka, připravujeme se na kalamitu chlupů. To bude psina. Štěstí, že mám k tomu ještě třičko na vyhození. To jeho žebrání je fakt otravné. Tak jsem to aspoň tak blikla. Já vím vypadá úplně jinak naž Kuba.


Hezký zbytek víkentu vám přeje Nikki Betyska, Lili a Kubík.

Miluju barvy

17. ledna 2013 v 18:40 | Nikki Betyska |  Ostatní
Tak jsem si říkala, že bych mohla po týdnu přispět nějakým článkem. Na nové pozadí to nevypadá - mám jiné věci na práci. Například učit se na písemky, zase se nenudím :-). Vlastně ani v lednu moc nefotím. Není se čemu divit, žádné extra události se nekonají. Chtělo by to nějakou o které by se dalo psát. Ale na druhou stranu je to dobře, nemusím prozatím oznamovat žádné smutné zprávy. Vlastně pár by se jich našlo. Mojim dvěma oblíbených autorkám článků umřeli zvířátka. Podle mě by to chtělo nějakou velmi dobrou zprávu, třeba, že mám další zvířátko. Tu taky nemám.

Jo a vím, že jsem úplně odskočila od nadpisu článků, vlastně když si to vezmeme ani ne. Smutné zprávy jsou přece černobílé a šťastné barevné. To mi připomíná, že jsem si hrála s fotkou. Nic moc, ale přece něco.

Lentilky

Vyfoceno: v prosinci
Samsung Diximax 430
Upraveno: 17.ledna 2013
Změny: vločky, rámeček, ztmavění.


Stříhání drápků I.

10. ledna 2013 v 19:25 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Nikdy jsem Kubovi drápky nestříhala, ale včera měl být náš první společný stříhací den. Tak to vypadá, že obětuju 40 Kč u veterinářky. A jak vlastně to bylo?
Všechno jsem si hezky pročetla jsk stříhat drápky, může se mu dát i něco na zub aby nebylo nervozní atd. . Hezky jsem si to nachystala, celá veselá. Nachystala jsem "něco málo na zub" (asi trochu víc, no), kleštičky a dokonce i pilník. Vzala jsem Kubu a co se nestalo. Kuba našel "něco málo na zub". Bylo nemožné mu tak ostříhat drápky, když jsem ho chtěla postavit, oháněl se po mojí ruce. Pořád jsem to zkoušela až "něco málo na zub" došlo. Kubík si dal do hlavy, že toho bylo dost a chtěl utéct. Tak jsem se prostě vztala, protože rozdovátěný Kuba není dobré znamení. Jestli to ještě někdy zkusím tak asi u sebe nebudu mít "něco málo na zub".


Vánoce mazlíků 2.část 2012

3. ledna 2013 v 20:01 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Na Vánoce dostal dárky jenom Kubík, ale abych na svoje narozeniny dostala něco od mazlíků to ne. Vlastně jsem jela do zverimexe takže dostali oni. Prostě druhé Vánoce byly 28.prosince aspoň pro ně. Chtěla jsem původně morče pro sebe, ale co s timi malými morčátky (víc jsem chtěla samičku). Potom jsem se teda rozhodla jinak koupit něco Lilince. Pak jsem si vzpomněla na Kubu a jak byl nešťasný, že nedostal nic na zub. Jak snadno se utratí 104 Kč. Stačí vám 3 věci pro 2 mazlíky. Uf, co bych dělala mít 10 zvířat? Ty věci ani nebyli velké a víte co? Rovnou vám to můžu ukázat :-).


V zimě se špatně fotí

3. ledna 2013 v 19:35 | Nikki Betyska
Ach, ano lituju fotografy kteří fotí jako povolání. Já se přesvědčila, že to není tak jednoduché hlavně v zimě. Jak někdo ví byla jsem o víkendu v Praze. Kromě holubů kteří nějak ubyli jsem potkala i toulavého psa. No, spíš viděla, raději jsem nehodlala zistit jestli má v kožichu návštěvníky :-P (blechy). Taky jsem velmi litovala zvířata kteří mají dobrý sluh, kvůli Silvestru. A že v Praze byl pořádný. V zimě se moc po památkách chodit nedá, takže nečekejte fotky. Ve vyfocení orloje mi překážel stánek, hrůza. Na Karlův most jsem se nedostala. Jo, jo už mám další důvod proč nemilovat zimu. Když o tom popřemýšlím nemusela jsem brát foťák a šetřit si baterky. Stejně mám, ale aspoň Vánoční fotku.


Vánoce mazlíků 1.část 2012

3. ledna 2013 v 18:50 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Trochu pozdě, ale vlastně nikdy není pozdě napsat o Vánocích. Asi by vás zajímalo co dostali mazlíci. A protože se mi nechce psát o každém z nich dám svůj první příspěvek do rubriky společné. Na Vánoce kdy opravdu byly dostal dárky jenom Kubík. Taky jsem mu to koupila měsíc? dopředu. Dostal 2 hračky vlastně 3 věci, ale jednu už předčasně. Nemá ji vůbec rád - postroj. Pokud někdo máte morče které umí na postroj napište mi jak to děláte :-D. Jinak dostal dřevěnou papriku na zavěšení - už ji má zavěšenou na kleci a hračku která se nepopisuje zrovna snadno, ale co uvidíte ji na fotkách - má ji na hamaku. Musím říct, že Kuba byl zklamaný. Žádné dobrůtky.