Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

17.února 2013

17. února 2013 v 18:31 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Dlouho jsem nenapsala o mazlících. Tak jsem se rozhodla to udělat dneska. Jak vidíte je nový rozcestík v nebíčku, budu profily zvířátek dodělávat. Taky musím jetšě udělat profil Lili a Kubovi. Čekejte nové obrázky k jiným rozcestíkům. Taky rozcestík - Zvířátka. A taky asi budou ještě asi 2 nové rozcestíky o tom jak správně pečovat o křečky zlaté a morčata domácí (hlavně hladké). Takové dodělávky. Někoho to může splést, že mezi rozcestíky jsou články, mě to taky vadí.
Ale pryč od rekonstrukcí a tak. Začneme opět dámou - Lili. Lili se má docela fajn, už jí i závidím, že má takovou energii. Ale pořád se nenechá vzít, má to prostě v sobě. Kuba se m,á taky dobře, momentálně spíše pracujeme na komunikaci. Hodně si ho beru a má to své výsledky. Ode mě se nechá klidně vzít, ale občas znejistí a kousne. Já mu to nemám za zlé.
Nedávno jsme byli na velký nákup, nikdy bych neřekla, že se dá toho tolik nakoupit pro 2 hlodavce. Vlastně skoro jenom pro Kubu - krmivo (2 kg), podestýlku - takové ty válečky (10 l), seno (střední balení) a taky tyčinky nebo jak se tomu říká (1 pro Lili,1 pro Kubu). Vlastně toho nebylo tak moc, ale těžké pěkně.
Včera jsem byla zase ve zverimexu, hned jsem si vybrala osmáčka a králíčka. Myslím, že bych je v budoucnu opravdu chtěla. Ale pro to jsem tam nešla, měla jsem 50 Kč a hezky mi to vyšlo. Lili jsem koupila (nevím jak se to píše, začíná to na B) od Mlsouna, Kubovi zase tyčinku. 1 koruna mi zbyla, může se vždycky hodit :-D.
Dneska jsem si hrála s mobilem. Je hodně fotek Kuby, takže si nějaké nechám na jindy. Zatím jenom 2.

Vsadím se, že zítra na tyčince nic nebude :-).


Mazlík odpočívá

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lenushka Lenushka | Web | 17. února 2013 v 20:08 | Reagovat

Byla bych ráda, kdyby můj Kaštánek taky žral tu tyčinku. Jenomže mu to nějak nejede :D

2 Nikki Betyska Nikki Betyska | Web | 18. února 2013 v 20:06 | Reagovat

[1]:Nemysli si, že Kuba je takové zlatíčko, vždycky mu dávám i granulky. Navíc nejí jabka, možná tak v případě nejvyší nouze :-D .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama