Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Bez něho by byla nuda :-D

12. února 2013 v 20:20 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Ahojky, už je to opravdu 10 dní co jsem nenapsala článek. Mám k tomu důvody, hm škola. Z testu se učím na další, kámošky, do toho krožky a jo Kubík a Lili (jak jinak :o) ). Taky už dlouho pozuruju tiše co si myslí ostatní o blog.cz, mě to nevadí předtím jsem myslela, že ano, ale ne. Žádných protestací se nechci zúčastnit. Zase je téma týdne co mě nenatchlo, ale napadá mě nějaká věc co bych mohla napsat. Možná jste si všimli vylepšila jsem profily mých zvířátek v nebíčku :-/ a chci předělat celé rozcestíky, tak se nelekněte.
Já vím odskočila jsem od nadpisu, je to už dlouho co jsem si Kubínka koupila, ne moc dlouho pro mě věčnost, nevím co bych bez něho dělala. Včera jsem čistila Kubíka (video), pokusila jsem ho na postroj. Asi to už zkoušet nebudu, mu to moc vadí, takže si postroj nechám třeba pro fretku nebo nějaké morče kterému to nebude vadit. Možná to někdy ještě zkusím, ale... A abych nezapomněla blikla jsem ho.

Já vím krásný :-D, to se nestává často, že tak pózuje a panička je tak šikovná, né dělám si srandu s tím druhým :-). Ve focení jsem amatér, ne že by mi to vadilo. Kubík je fajn morčík, občas chce kousnout, ale to je on. Nemůže přece říct: "Nech toho!".
Krátké video Kubínka ♥:

Slalom už jsme dělali dávno (3 tyčky) podívejte se:

PS:Tak ahoj :-P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama