Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Březen 2013

Do třetice všeho dobrého a zlého...

22. března 2013 v 17:56 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Tak Kubin si na mě zase něco vymyslel. Hm, pokolikáté? Je to fakt zlobidlo :). Normálně když nechce zpátky do klece, lehne do rohu, roztáhne se co nejvíc k zemi, položí hlavičku a dívá se na mě černýma kukadlama. Je opravdu nemožné ho z této polohy vzít, zkoušela jsem to a odnesly to moje prsty. No jo, asi by mě taky nebylo příjemný kdyby do mě někdo šťouchal do břicha aby si mě mohl vzít. Taky jsem vytáhla foťák, já vím, že tím jsem nefotila už roky :D. Ty červené oči, no Kuba vypadá jako by je měl opravdu červené, ale znáte to blesk. Ach, jak mi chybí focení venku při sluníčku kdy je blesk nepotřebný. A abych nezapomněla Kuba má zase smůlu ohledně samiček. Možná by mu to vyšlo, ale Meggi už má 2 roky jestli se nepletu. Bylo by tam riziko po porodu.
Takže hledáme samičku. Jak se říká do třetice všeho dobrého a zlého. Jediný problém kde ji vzít? Samozdřejně se snažím Kubu naučit na postroj. Bez velkého výsledku. Ale kolečko docela jde, no ne na povel, ale i tak úspěch. Nedávno si Kubíka vzala kámoška, lépe řečeno jsem jí ho podala, protože jsem se musela na něco chystat, myslím do kroužku. Potom jsem schválně sedla vedle kámošky. Kuba doprovolně vlezl za mnou :)). Takže mu možná nejsem až tak ukradená. Jako že panička = jídlo, pouštění, vyčesávání chlubů, čištění klece. Tak jo přidávám fotky.

Lili

21. března 2013 v 18:25 | Nikki Betyska
Jméno: Lili
Druh: Křeček zlatý syrský medvědí
Koupeniny: doplním
Koupena: Zvěrokruh Čepkov Zlín
Úmrtí: 13.dubna 2013
Dožitý věk: 1 a půl roku

Lili, je můj třetí křeček a už naposledy i moje třetí zvíře. Proč spolu úplně nevycházíme nevím, spíše by mě zajímalo proč zrovna já mám takové "štěstí" na chytré jedince. Lili jednou utekla, jednou mě pěkně kousla do prstu až mi tekla krev, no stejně jsem se na ní nevykašlala. Nedávno jsem zistila, že má zhruba jen 1 a půl roku. Já už ani nevím, že by někdy nebyla.