Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Duben 2013

Není čas... Už aby april skončil!

27. dubna 2013 v 12:27 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Ahojky po nějaké době se ozývám s dlouhým článkem. Ještě jste na mě nezapomněli doufám :). Začnu teda blogem jestli souhlasíte. Děkuji za každou návštěvu a každičký komentář, který mi dáte, snažím se oplácet. Ne vždy je to, ale možné. Brzy si od někoho možná objednám desing, nemám čas si ho dělat. Ale možná si chvilku najdu :). Nebo tento nějak doupravím, však víte Zuzík :D.
Ve čtvrtek jsem byla v cirkuse. Ne, že bych cirkusy zrovna podporovala...
V úterý jsem byla v hřebčínu Napajedla, napsala bych dříve, ale jak říkám není čas. Musím se učit a nebudeme si lhát počasí nás přímo láká abysme šli ven, než abysme seděli u počítače. Proč toho nevyužít? Z hřebčína mám hodně fotek, musím se pochlubit :)). Hodně koníků jsem si pohladila, kdo hřebčín nezná všichni jsou angličtí plnokrevníci. Ty nejlepší fotky mají modré nebe, ale občas se nepodařilo. Dávám jsem jenom ty nej. Jinak jich mám troch víc :).

Rok s křečkem Zuzkou

19. dubna 2013 v 20:43 | Nikki Betyska |  Aktuality
Vím, že jsem se pustila do tolika věcí a tolik jich neuděla. Chci aby tu vždy něco bylo, bez článků nejsou přece návštěvníci :). Někteří z nás nikdy křečka zlatého neměli a možná ani mít nebudou, už jenom proto má být zajímavý můj celoroční projekt. Všimli jste si, že Zuzka je první křeček a vůbec zvíře které jsem si pořídila od založení blogu? Ne, že by to bylo na oslavu, ale spíše je výhoda, že jsem si ji koupila až po tak půl roce blogu. O ní má být můj projekt, tedy pokud se Zuzka a já tajně doufám a věřím, že jo dožije aspoň něco přes rok.
O co jde? I když opravdu mluvení za zvíře příliž nepotporuju, budu se snažit psát tak aby to vypadalo co nejvíc jako kdyby to psala Zuzka. Každou neděli (pokud to vyjde) napíšu článek co všechno Zuzka prožila. Podle mě to zní zajímavě :D. Jde tedy o pravidelný článek na který se můžete těšit, ovšem zamozdřejně nebudu zapomínat na články o všech zvířecích členech naší rodiny a do deníčku budu psít i o Zuzce stejně jako kdyby žádný projekt nebyl. Je to jen takové spestření.

PS: Kromě mého nového projektu chystám článek do zapomenuté rubriky váš názor. Od listopadu tam nevyšel žádný článek. Je na čase oživit a dodělat projekty a snad i začít psát jak chovat křečky a morčata. Nic ani moc neslibuju, ale do konce dubna se pokusím napsat článek o tom jestli je dvakrát dobré dávat křečkovi a vůbec hlodavcům dropsy a podovné pamlsky. Kromě mého názoru, se pokusím najít názor odborných knížek a pod.. A samozdřejně se budete moci sami vyjádřit :D. Přijde mi to jako celkem rozumné téma...

Má to hnědý kožíšek, černé očka...

17. dubna 2013 v 19:34 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Je na čase zdělit novinky někde jinde než v menu. Po tom co Lili umřela se mi vůbec nechtělo psát článek.Všimli jste si tového záhlaví? To je dobře, brzy půjde pryč :).

Nedávno jsem vytáhla Kubu a snažila se to okrutně "líné" morče uplatit. Mrkví i okurkou. Dvakrát se mi to povedlo, bohužel to není natočené :(. Udělala jsem mu novou překážku, žádná věda. Zajímávé je na co se dá použít kalandář, hm. Zezačátku se kalendář podlést bál, ale po tom co sem viděla myšky jak dělají agility tak jsem si řekla, že to nevzdám. Naše mini překážková dráha byla ze tří tyček a kalendářem, přes který byla přehozená látka. Nyní mám rukáv (opravdu rukáv od trička) se kterým se mi doufám podaří udělat nějakým spůsobem tunel. Je to šikulka. Musím připomenout, že 18. či 19. května bude mít Kuba 1. koupeniny! Abych začala hledat morčí recepty :D.

Kubova překážka

Chceš být SB?

13. dubna 2013 v 12:10 | Nikki Betyska
Nechtěla jsem se původně spřátelovat, ale když to dělají všichni :D.

Chci vědět toto: (předem upozorňuju, že s jinými blogy než s těmito kategoriemi se nespřáteluju)
Zaměření blogu: Zvířata/Fotografování
Vaše přezdívka:
Adresa vašeho blogu:
Proč se chceš spřátelit?

Co se požaduje:
No tak co asi :))? Dát odkaz/ikonku tohoto blogu na váš blog, chození na můj blog, komentování článků, však je to všude stejné. Platí to i opačně.

PS: Je na mě s kým se spřátelím a s kým ne. Pokud se mi z nějakého důvodu nebude váš blog líbit, tak se nespřátelím.

Sbohem Lili :(

13. dubna 2013 v 10:23 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Už od neděle LIli nebylo dobře. Včera 12. 4. 2013 umřela. Čekala jsem to, ale je to divné. Prostě mi chybí. Řekla jsem, že už křečka nechci. Ale nevím jesli to vydržím. Tuto neděli (zítra) jedeme na Čepkov, jistě je tam Zvěrokruh. Můj oblíbený obchod. Takže si možná něco koupím nebo budu křečkovat peníze na klec pro osmáčka. A třeba to dopadne úplně jinak, budu mít jenom Kubu nebo si koupím ani to co vůbec nechci.

Teď už jenom vzpomínám na to co jsme prožily spolu. Navždy zůstane v mém srdci.

Proč? Proč? Proč?

11. dubna 2013 v 20:17 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Nevím jesli se všechny novinky dají dát do jednoho článku. Je jich tolik a ne všechny dvakrát dobré. No i když se mi nechcou psát připadá mi, že bych se měla zmínit.

Naše první a bohužel smutná novina se týká Lili. Pamatuju doby kdy byla čilá, hrála si, hm kousala mě, pořád lepší než teď. Chová se opravdu divně. Rychle dýchá, divně leží... Každopádně jesli ji něco blolí asi by pro ni bylo lepší ..., protože i já se trápím kvůli ní. Každopádně stejně nechci myslet na nejhorší. Ach ano můj věčný optimismus. Víc se mi psát o tom nechce, opravdu ne :(. Proč mi to děláš Lili?

Čilá Lilinka před Velikonocemi