Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Má to hnědý kožíšek, černé očka...

17. dubna 2013 v 19:34 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Je na čase zdělit novinky někde jinde než v menu. Po tom co Lili umřela se mi vůbec nechtělo psát článek.Všimli jste si tového záhlaví? To je dobře, brzy půjde pryč :).

Nedávno jsem vytáhla Kubu a snažila se to okrutně "líné" morče uplatit. Mrkví i okurkou. Dvakrát se mi to povedlo, bohužel to není natočené :(. Udělala jsem mu novou překážku, žádná věda. Zajímávé je na co se dá použít kalandář, hm. Zezačátku se kalendář podlést bál, ale po tom co sem viděla myšky jak dělají agility tak jsem si řekla, že to nevzdám. Naše mini překážková dráha byla ze tří tyček a kalendářem, přes který byla přehozená látka. Nyní mám rukáv (opravdu rukáv od trička) se kterým se mi doufám podaří udělat nějakým spůsobem tunel. Je to šikulka. Musím připomenout, že 18. či 19. května bude mít Kuba 1. koupeniny! Abych začala hledat morčí recepty :D.

Kubova překážka


Dakší novinka je, že mám křečka. Jmenuje se Zuzka. Já vím, že jsem nechtěla, ale nemohla jsem odolat. Její příběh napíšu později. Momentálně si na sebe zvykáme, o všem vás budu informovat.

Sice nepovedená fotka, ale první

PS: Co myslíte je Zuzka divokého zbarvení nebo hnědobílého? Každý říká něco jiného :)).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama