Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Proč? Proč? Proč?

11. dubna 2013 v 20:17 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Nevím jesli se všechny novinky dají dát do jednoho článku. Je jich tolik a ne všechny dvakrát dobré. No i když se mi nechcou psát připadá mi, že bych se měla zmínit.

Naše první a bohužel smutná novina se týká Lili. Pamatuju doby kdy byla čilá, hrála si, hm kousala mě, pořád lepší než teď. Chová se opravdu divně. Rychle dýchá, divně leží... Každopádně jesli ji něco blolí asi by pro ni bylo lepší ..., protože i já se trápím kvůli ní. Každopádně stejně nechci myslet na nejhorší. Ach ano můj věčný optimismus. Víc se mi psát o tom nechce, opravdu ne :(. Proč mi to děláš Lili?

Čilá Lilinka před Velikonocemi


To další co stojí za zmínku je, že z morčího puberťáka se stává dospělý, snad rozumný dospělý morčí kluk. I když datum narození neznám, vím kdy jsem si ho koupila. 19. května 2013 proběhne jeho 1. oslava 1. narozenin koupenin. Uvidí tam svoje kamarády :). Měli by tam být tyto morčátka (zná se s nimi): Meggie, Lola a Teo (Teodor). Možná se tam i seznámí s novým morčátkem :D. Dokonce budu dělat dort (pro morčátka).

Stejně mi připadá malinký

A ta poslední novinka je, že už po Lili kdoví jak dlouho žádného křečka nechci. Asi si pořídím osmáka degu, teda pokud Kuba nebude proti, kecám myslím rodiče :)). A pokud se vám nelíbí na osmácích ocásek který možná připomíná potkaní, vyše chyba nevíte o co přicházíte :).

Já ty kuličky miluju
http://www.mojestarosti.cz/poradna/images/mconsult/images/1353232184_11883.jpg

PS: Říkejte si co chcete mě se dlouhé ocásky líbí, ale ke Kubovi a Lili by se nehodil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama