Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Květen 2013

Zítra mám svátek, no :))

31. května 2013 v 20:27 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Protože zítra mám svátek a ne jenom já rozhodla jsem se napsat :). Co může být lepšího než, že za měsíc končí škola, hm? Bohužel červen nebude úplně plný výletů atd., učitelky nás furt straší s písemkama .Ale češtiny se docela bojím. Matika -pohoda, buď 1 nebo 2. Angličtina beztak bude 2 není co řešit. Ještě přemýšlím jestli se mám nechat vyvolat ze zemáku abych měla 1, ale co. Starost mi dělá spíš tělák z jednoho důvodu neumím šplhat :(, teda moc dobře do půlky vylezu. Ale teď k tomu jinému problému, který se netýká jenom mě, já vím, že je lepší si postěšovat na známky, ale hádám, že skoro všichni to nečetli. Nemám na blog čas z jednoho důvodu, který se netýká školy :D. Chodím s kámoškama ven atd. takže asi tu moc článku v červnu, červenci a srpnu nebudou, jelikož budu venku. A aby to nebylo tak nudné asi přejdu k mazlíkům...

Na fotce to nevypadá vůbec příkré něco jiného když to máte slézt

Kubík se má dobře, byla jsem s ním venku den po jeho koupeninách. Bohužel kámošky na koupeniny nemohly s morčátky a tak oslava nebyla. Nevím jestli to Kubíka mrzí, ale podezírám ho, že mu nic starost nedělá kromě toho jestli bude dost pampeliškových listů. A co?
Už jsem se zmiňovala, že někdy pěkně kouše? No není to nic příjemného.

Já vím strašně roztomilý

Zuzka? Rozhodla jsem se zapomenout na všechny pavidla ochočování a prostě ji budu brat a ona si zvykne :). Jinak už se mě tolik nebaví a hlavně nekousá pořád, musím zaklepat...

...

Obrovské trdlo, promiňte malamut...

28. května 2013 v 19:24 | Nikki Betyska |  Ostatní zvěřinec
Velcí, krásní malamutové v zápřahu a úžasné hory...

Květen aneb jak se máme v máji :)

12. května 2013 v 14:58 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Ahoj, dneska na vás sesypu další novinky a můžete se těšit i na video a fotky. A ještě předtím chci říct takou "aktualitu" projekt Rok s křečkem Zuzkou po dlouhém přemýšlení bude, ale po měsících :).
Tak začneme Zuzkou, zaslouží si to a mám v takovém pořadí i fotky tam proč ne. Je to malý ďáblík už se nebojí a chce utíkat, jednou už utekla z přenosky, popravdě chtěla jsem si ji vzít a vyskočila mi :D. Někdy se ten můj mazlíček nechá pohlddit a s radostí si bere jídlo. Zatím jedinoého člověka kterého zná víc než ostatní jsem já, nechci aby se při ochočování motalo moc lidí. Zakázala jsem i kámošce aby ji nic nedávala a tak. Po prvním měsíci možná začnu přidávat nové osoby se kterýma chce nechce bude muset vycházet např. až někam pojedu.
Žebrat umí každý křeček opravdu :)

Kuba

6. května 2013 v 19:18 | Nikki Betyska
Jméno: Kuba
Druh: Morče domácí bez PP (hladké)
Koupeniny: 19. května 2012
Koupen: Zvěrokruh Čepkov Zlín

Po smrti Sally (mé první morče) jsem byla zničená. Chodila jsem do kroužku kde jsme mohli nosit svoje zvířátka, bylo tam spoustu morčátek. Když jsem je viděla chtělo se mi brečet. Kámoška mě uklidňovala, že brzo budu mít taky morčátko.
19.5.2012 byl ten úžasný den, jeli jsme do Zvěrokruhu v Čepkově. Měli tam tři morčata. Dvě byli rozety a jedno hladké. To hladké bylo takové stydlivější nebo jak to mám nazvat. Dvě rozety spolu chodily a myslím, že i hladké morčátko otravovaly. To hladké se mi strašně líbílo. Chtěla jsem holku a tak jsem se zeptala co to je. Bohužel byl to chlapeček. Dvě rozety byli samičky. Ale chlapeček se mi líbil nejvíc, tak jsem si řekla, že je to jedno a už jsem si ho nesla v přenosce. Byl to malinkej bobek :D. měla jsem přenosku na klíně cestou autem a přemýšlela o jméně. Měla jsem nějaké jméno pro kluka sice nachystané, ale Monty se k takovému morčátku nehodil aspoň podle mě. Začala jsem mu říkat Ťuňťa. Nějakou dobu mu to vydrželo, ale mamce se to nelíbilo. Moc se mi líbí jméno Kuba, tak jsem to řekla mamce a bylo to. Kuba byl na světě :)). Kuba kubikula jak jsme mu někdy říkali a i říkáme rostl do morčí krásy. Zažili jsme spolu hodně, překonali první strach, zvykli jsme si na sebe, zkoumali jsme, učil se triky a já jak naučit morče triky, taky spoustu jiných věcí. Už je to rok o 19.5.2012 dokonce víc. A nevyměnila bych Kubu za nic. Doufám, že spolu budeme aspoň pět dalších let ♥.