Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Červen 2013

U strýce, tety a...

16. června 2013 v 10:53 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Takže především se omlouvám za neaktivitu, nějak mi napsat článek dřív nevyšlo :). Dneska to netradičně nebude o mích mazlících (ujišťuju vás, že se mají dobře), dneska to bude o tom kde jsem byla včera a to je u strýce, tety atd.. Ještě naž začnu ujišťuju vás, že konečně! uvidíte jak Bonny vypadá opravdu. Svou premiéru budou mít slepice o kterých je napsánu jenom v úvodu. Koníky už jsme tu měli, ale teď nebudou z hřebčína. Jako úvod to snad stačí :).
První jsme šli se ségrou a sestřenicí (+její přítel?) podívat se na koně co má na té dědině jeden pán nebo kdosi. Byla tam jedna klisna s jedním valachem (asi valachem). Trochu jsem se bála toho ohrazení, že by to mohlo být elektrické, kdyby ne už by dávno utekli. Ale měli nějakou špatnou náladu tak jsem je raději nechala na pokoji.
Potom jsme se šli podívat k jednému rybníku a pak jsme šli zpátky. Šla jsem otravovat slepice :), dvakrát ze mě nebyly nadšené, ale co mohli dělat. Je jich osm a jsou všechny kropenaté. Jedna si hrála na to, že je velká hrdinka a nakonec se schovala za ostatní slepice :D, uvidíte to ve videu. Rozely nejsou vycvičené takže se akorát dívat, jsou horší než ty "statečné" slepice, stačí aby se někdo přiblížit a frnk pryč. Už se nedivím jak z ptáků může mít někdo fóbii, své jsem si zažila i v Praze při nehorázném napadení labuťma, kachnama, holubama a spol. (vzpomínáte? klik). Bonny musel být uvázaný kvůli mé ségře, která se bojí psů, abych byla upřímná zrovna ho se taky trochu bojím, ne že by mi něco udělal, ale kdybych si s ním chtěla hrát tak mě shodí. Aspoň jsem si ho pohladila. Nevím proč, ale nejsem zvyklá na tak velké psy.
A Ajka? Tu musel v obýváku hlídat bratranec, jelikož jsem o ní nikdy nepsala (krom úvodu) je to z toho důvodu, že je srašně agresivní na cizí lidi a děti!...