Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

PRÁZDNINY

11. července 2013 v 11:59 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Ahojky lidičky, omlouvám se za neaktivnost, ale prostě znáte to! Ukončení školního roku, vízo a spoustu zábavy s kamrádkami. Možná, že to potrvá nějakou dobu než konečně napíšu další článek, ale myslím, že bych aspoň jednou za měsíc mohla napsat co se děje, blogování potřebuje aktivní přístup :). A omlouvám se, že fotky nejsou k určitému tématu, ale ze školního výletu (hrad Helštýn). Musela jsem je někam dát :D.
22. června 2011 byl bezpochyby úžasný den, že jo? Po smrti mé Sněženky to bylo hrozné a já chtěla nového křečka... Ano hádáte správně koupila jsem si Lili. 22. června 2013 by jí byly 2 roky, Lili pořád všem chybíš :(.

Kubík nedávno byl na tradiční "mučící metodě", jelikož jsme šli k "vetce" ostříhat drápky. Kubča ji chtěl kousnout, takže se nedivím kdyby nám dala doživotní zákaz stříhat Kubíkovi drápky k ní. Co bylo, ale horší chtěl mi sníst sluneční brýle :D. Někdo když je nevozní kouše nechty, Kuba když je nervozní kouše brýle :DD. Je to celkem zajímavý jev.
Zuzku pořád mučím hlazením, ona je chudáček, že? Taky ji chystám udělat přes prázdniny křeččí hřiště. Jenom sehnat velkou krabice.
A nyní smutná zpráva. Už jednou jsem psala o Liliné "kamarádce" Sisi, ona totiž odešla do nebíčka. Ta Sisi, které jsem vymyslela jméno (aniž bych věděla, že je to moje jméno rakousky), ta Sisi se kterou jsem strávila týden, když kámoška byla na dovolené, ta Sisi, která byla hodná jako moje Sněženka, možná dokonce Bělinka. Všem se nám bude stýskat :(. Hlavně mojí nejlepší kámošce, která už má druhého křečka Sisi II.. Je strašně pěkné, že moje vymyšlené jméno se jí a její rodině líbí tak, že ho daji i další křečici :). Samozdřejně bych vymyslela klidně další :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss Ann Miss Ann | Web | 11. července 2013 v 12:15 | Reagovat

To je smutné, mě nedávno umřel pískomil.. a teď mám křečka.. :(
O těch ošlivých psech naprosto souhlasím, zakázat to!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama