Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Září 2013

V ZOO Lešné po 101.

20. září 2013 v 18:49 | Nikki Betyska |  Ostatní
Ahoj, našla jsem si čas a snad i chuť zdělit novinky. Za chvilku se hodlám zaregistrovat u SBéčka zde, klidně se taky registrujte, co jsem slyšela hledají se účastníci :).
Takže jak název napovídá byla jsem nedávno zase ve staré dobré Zoo Lešná kam jezdím každý rok. Proč by ne, když je to naše městká zoo? Musím bohužel oznámit, že mě zklamal foťák. Doma jsem se dívala jestli jsou baterky o.k. a byli. V zoo, ale brzo umřely. Z toho plyne ponaučinění: "Nikdy nevěř baterkám" :D. To mi připomíná školu, zrovna tam takové věci probíráme (slušně řečeno). Ne, že by mě extra zajímalo. Nevím, jestli vás to zajímá, ale vúnoru myslím pojedeme na lyžák, akorát vůbec neumím lyžovat :P. Ještě jak jsme byli v zoo tak se tam konala svatba. Možná to nevíte, ale v zoo Lešná se svatby pořádájí. Vždycky tam táhnou kočár bělouši-lipicáni. Tak jo dneska to snad stačilo a snad si najdu čas i někdy příště, pá :)).
PS: Jo a ještě něco, moje fotky jsou nějaké populární, že mě najde i strejda Google :D. Jakože nemám z toho radost. Všichni z Google kopírují.
PPS: Jsem ve škole parlament a mám takový dotaz: "Jaké jsou na vaší škole akce?" Máme nějaké do 30. vymyslet, tak mi je napište, prosím :).