Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Listopad 2013

Tagy nedělám, ale pokusím se... :)

19. listopadu 2013 v 19:32 | Nikki Betyska |  Ostatní
Žádný tag jsem nikdy nedělala, ale ta tento jsem narazila skoro na každém blogu :). Bude to sranda :D. Za nominaci děkuju Kataríně :).
PRAVIDLA:
Řekni o sobě 10 věcí
Odpověz na otázky od blogera, který tě nominoval
Nominuj 5 blogerů
Informuj je o tom

Měla jsem krásný sen :)

17. listopadu 2013 v 10:05 | Nikki Betyska |  Ostatní
Jsem člověk, kterému se sny zdají často, ale tak dlouhý a hezký se mi dlouho nezdál.
Začalo to když jsem měla narozeniny. Byla u nás kamarádka a mamka trvala na tom, že mi dá dárek jako první. Bylo to podezřelé, ale souhlasila jsem. Čekalo na mě nádherné štěňátko. Trochu mi trvalo než jsem si uvědomila, že je to belgický ovčák. Černý a chlupatý. Štěňátko dostalo jméno, ale zapomněla jsem ho už ve snu takže dostalo náhradní Fred. Mamka mě učila jak se o něho má starat. Ségra se ho napřed bála, ale pak si ho i pohladila! Kámoška slíbila, že mi pomůže ho venčit.
Velká část snu se odehrávala v lese kde jsem byla s mamkou, babičkou, ségrou a Fredem. Fred byl docela poslušný a šel skoro pořád vedle mě. Mamce jsem povídala o tom jaké sporty s Fredem budeme dělat. Uměl nádherně skákat a já s ním chtěla dělat agility a DD. Vím, že by štěně skákat nemělo, ale byl to jen sen :) . Procházka byla nádherná a mě z krásného snu zbyla jen vzpomínka a Fred nikde :'( .
PS: V lese jsem dělala fotky, které jsem chtěla dát na blog :D.
Zdroj obrázku: zde

Pac a pusu, zatím :)

6. listopadu 2013 v 19:53 | Nikki Betyska |  Aktuality
Ahoj, už jsem tu dlouho nebyla a za to dlouho se stalo jen málo změn u mazlíků v podstatě žádné. Jenom je tu takový problém, úplně malý a přitom velký. Nevím jestli tu ještě budu. Je to z toho důvodu, že na tento blog už není čas :(. Jak napsala kdysi Karol Dee většina blogy o zvířatech píšou lidé pod 13 let. Já ještě do té skupiny patřím. I když už se nachází víc a víc vyjímek což je super, protože to i podle toho vypadá. Nechci nikoho urazit, ale vážně moje oblíbené blogy píšou lidé od 12 let. Je to tím, že většina mladších se prostě nedokáže nějak rozumně rozepsat. Ale kvůli tomu tento článek nepíšu, našla sem si nového "koníčka". Ale nevím jestli klapne takže držte pěsti. Nebudu říkat jakého, než to klapne, což se doufám stane :). Takže toto není oficiální rozlučka blogu, jenom jsem chtěla oznámit, že tu nějakou dobu nebudu. Náš nový "koníček" s kámoškama totiž vyžaduje hodně času :D. Jo tak čau.
PS: Náš nový "koníček" má dokonce blog, ale nebudu říkat adresu, jenom tak :)).