Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Únor 2014

Začnu kreslit obličej a nevyjde to...

28. února 2014 v 16:26 | Nikki Betyska |  Kreslím
To bych nebyla já, kdybych se nepodělila s vámi o moje obrázky. Myslím, že můžete být rádi, že tu nedávám každý obrázek. Občas se ovšem nevyhnete, aspoň něčemu, co nevypadá jako by kreslila moje šestiletá sestřička. Doufám, že si nemyslíte, že se svými obrázky vychloubám. Je to právě naopak. Když se mi něco nepovede do puntíku, jsem naštvaná :D. Taky si umím svoje "veledíla" zhodnotit pěkně kriticky. Znovu říkám neumím kreslit. Chci prostě slyšet váš názor. Jak to vypadá na první pokus. Na první pokus kreslení jednobarevnéno obličeje. Původně jsem to chtěla zmačkat a vyhodit. Nešlo to. Podívejte se a napište mi váš názor. Do hodně, hodně moc malířů mám pěkně daleko. Ach jo! :')


PS: Jakmile jsem věděla, že mi nevyjde to co jsem chtěla, přestala jsem se snažit.

Měl běhat, šel zpátky do klece

25. února 2014 v 10:36 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Po dlouhé době mám pro vás článek týkající se mazlíků. Dneska to bude o Kubíkovi. Včera jsem vzala Kubulu a dala ho do předsíně. Před tím jsem logicky do rohů dala noviny, protože si z nich dělává záchod. Moje nemoc se mu zkrátka vyplatila. Vzala jsem si foťák s tím, že ho zachytím v rychlém pohybu. Ten ňouma šel zpátky do klece, která byla otevřená a také byla v předsíni. Nemohla jsem tomu uvěřit vzala ho a dala zpátky na zem. Vsadila jsem si na to, že neuteče. Musela jsem jít vzít paměťovku, která pravidelně zůstává v PC. Bez ní foťák má velice malou paměť. Co si myslíte, že mezitím udělal? Jenom tak se vrátil do klece. Do třetice všeho dobrého a zlého jsem ho položila na kobereček u botníku. Schoval se pod židli. Nakonec šel obhlídnout všechny noviny. Velký úspěch, protože za mnou přestal chodit. Případně za klecí. Jde vidět, že není zvyklý, šikula můj. Moc často ho nepouštíme z jednoho důvodu. Nikomu se nechce uklízet po něm čůránky na letácích. Nebo na něčem jiném v horším případě.

Kontrola SB

25. února 2014 v 9:57 | Nikki Betyska
Dívala jsem se jako každým druhým dnem co se na blog.cz děje. Děje se to, že SB nejsou příliž aktivní. Zajímavé já aktivní jsem a SB ne. Vzpomínám si na časy kdy to bylo obráceně. Celkem se mi to nevyplácí. Za týden je 32 lidí. Docela by mě zajímalo jak to počítá. Mám malou návštěvnost no :(. Protože tolik lidí za den prostě nejde. Aspoň ne na tomto blogu. Abych moji návštěvnost zvýšila dělám Kontrolu SB. Nechtěla jsem ji dělat, ale musím. Tuto neděli mažu. Každému ze SB napíšu na jeho blog. Pokud mají na blogu něco v tom smyslu, že mají blog pozastavený nebo tak, dobře.
Nedává to smysl? Budu mazat SB a mám mít vetší návštěvnost? Najdu si nové. Řekla bych chtělo by to tak 15 SB nejméně.
Nyní napíšu jak to bude fungovat. Musíte vyplnit jednoduchý formulář. Jednoduché co? (: Nic jiného nemusíte a zůstaváte moje SB. Taky bych chtěla udělat velkou rekonstrukci. Až mi bude líp půjdu ven nafotím fotky do nového dessu. Kromě toho to tu celé prohledám a zavedu pár novinek. Doufám, že se budou líbit. Berte toto jako první krok. Všechny tyto řeči jsou za námi a můžete začít vyplňovat ''formulář''.

Chci zůstat SB (pište samozdřejně vaše údaje)
1) Přezdívka (užívám v menu)
2) Blog (odkaz v menu)
3) Budu dodržovat to co je zde

Upírka

24. února 2014 v 16:46 | Nikki Betyska |  Kreslím
Další moje dílo, které se mi už tolik nelíbí jako předtím. Asi to bude tím, že mám i lepší. Mám proto snad jediný důvod dát to sem :D. Jak dlouho si myslíte, že mi zabralo vybarvit ty vlasy :3? V současné době kreslím tak, že nevykresluju pastelkama. Proto nějakou dobu vykreslené věci neuvidíte. Pěkně mi řekněte co si o tom myslíte. Chci to vědět. Jsem ovšem nepotěšena, když se podívám na toto a králíka co jsem tu přidala v roce 2012. Schválně ho přidávám. Ze dvou důvodů. Upírku můžu zmenšit a pro srovnání :)).


Zlepšuju se nebo zhoršuju? :D Prosím upřímné odpovědi.

Konec projektu a hotovo :'(

23. února 2014 v 14:22 | Nikki Betyska |  Projekt 365
Muselo to přijít. Vůbec jsem to nezvládala a začal v tom být zmatek. Potom jsem dokonce přestala fotit. Nešlo to. Prostě ne a ne. Když se máte učit nebo nevíte co každý den vyfotit. Když se nedostane každý den na počítač... 19 dnů jsem fotila, což je hodně málo a stydím se za to. Něco skončilo a něco začlo (začne). Skončil můj první pokus o tento úžasný projekt (také časově náročný) a začne něco jiného. Nevím zatím co. Rozhodně chci daleko více fotit, kreslit a od příštího roku chci zkusit herectví. V blízké době chci s kamarádkou natáčet na YT (co chceme natáčet vás zajímat nemusí :D). A opravdu natáčet, né jak to bylo dřív (tomu neporozumíte, to je výhradně pro moje spolužačky a kámošky). Do toho všeho se snažím rodinu zapojit do aktivního sportování. Ono to bude běh na dlouhoou trať. No sportování, spíše víc strávených chvil v přírodě. Musí to klapnout, držte palce i u nohou :D. Každopádně se tímto loučím s projektem 365. Jen mu nedávám sbohem, protože vím, že někdy začnu znova. Až bude čas a chuť :). Dále chci se více věnovat zvířatům a prostudovat můj atlásek hafíků. Myslíte si, že jde zapamatovat všechna uznaná plemena? O tom vás informuju. Samosebou mám spoustu plánů i s Kubulou. Očekávám od něho, že se něco naučí, abychom jsme z toho mohli udělat "vystoupení" a dát to na YT (na moje, ne s kámoškou :3). Zuzce chci udělat obrovské bludiště. Mno už se těším kolik toho bude pravda. Mějte se a doufám, že jste při čtení tohoto článku se () neusli. Mějte se moji návštěvníci a spoluobčané v naší krásné zemi a též ze SK!

Projekt 365 - 19. den Středa

23. února 2014 v 14:06 | Nikki Betyska |  Projekt 365

5. února 2014- Proč si knihovnu nechávám vždycky na poseldní chvíli? :D

Projekt 365 - 18. den Úterý

23. února 2014 v 14:04 | Nikki Betyska |  Projekt 365

4. února 2014- Puddi, puddi :'D

Projekt 365 - 17. den Pondělí

23. února 2014 v 14:03 | Nikki Betyska |  Projekt 365

3. února 2014- Učit a učit Zeměpis -__-, mám chuť vyhodit atlas do popelnice

Projekt 365 - 16. den Neděle

23. února 2014 v 14:01 | Nikki Betyska |  Projekt 365

2. února 2014- nová mikinka, huňatá aneb nákupy s rodinkou :3

Projekt 365 - 15. den Sobota

23. února 2014 v 14:00 | Nikki Betyska |  Projekt 365

1. února 2014 - Jsem blázen do pohlednic :')