Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Březen 2014

Na blog je času pořád méně

16. března 2014 v 14:55 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Zdá se mi to nebo mám neustále méně času? Většinou jsem poslední dobou někde venku (hlavně jezdím na kolečkových bruslích) nebo mám jinou aktivitu. Nedávno jsem třeba navštívila kino. Mimochodem Vampýrská akademie není tak špatná. Další část je škola. Pořád se do něčeho učím. Učitelé se hodně změnili. Řekla bych, že většina k horšímu. Vemte si, že když o půl deváté zalezu do postele, je to jediná možnost jak se kuknout co nového na youtube nebo na další díl Upířích deníků. Vlastně v této chvíli mám za dnešní den dělat už druhou prezentaci do školy. To je tak, když si chcete doprovolně zlepšit známku ze zemáku a ještě musíte udělat prezku o Tibetu do VKO.

Procházka s Brikem

3. března 2014 v 14:15 | Nikki Betyska |  Ostatní
Dneska jsem byla na procházce. Na procházce s loveckým psem Brikem. Samozdřejně to není můj pes, ono je to s ním vlastně tak trochu složitější :D. Je to pes kámošky strýce. Nejspíš. Abych vás mohla ještě víc poplést, řeknu vám, že s náma šla ještě jedna kámoška. Ach ano, jsem tak zlá :3. Takže zopakuju já, kámoška s Brikem a ještě jedna kámoška.
Brik je sedmiletý ohař, který celou cestu vytrvale čmuchal. A, že to byla docela dlouhá cesta. Buď zastavoval u něčeho co bylo určitě velice důležité (tráva, sloupy, smetí) nebo tahal kámošku. Po cestě jsme podkali pár psů, které Brik nemusí. Procházeli jsme mezi domy, kde to vypadalo jak na vesnici a zasloužili jsme si od psů za plotem hodně zaštěkání. Brik si jich, ale nevšímal a čmuchal všude kolem sebe :).

O tom co se dá (ne)zkazit na oslovi...

1. března 2014 v 14:00 | Nikki Betyska |  Kreslím
Přicházím s dalším článkem o kreslení. Vyjde až si snad stihnete přečíst předchozí článek. Tento obrázek oslíka jsem udělala v hodině češtiny. Nebojte se s naší uč. ČJ ne. Minulý týden jsme měli celá třída lyžák. Teda kdo na něho jel. Chtěla jsem taky, ale vyšlo by nás to dost draho, jelikož nemám ani lyže. Prostě ani ň. Být se šesťákama je pěkná nuda. Nikdy bych nevyměnila naši třídu :D. Kolik si toho člověk za týden uvědomí. To jsem se, ale rozmluvila moc do detailů k něčemu jinému než oslíkovi. myslím, že to není až tak hrozné. Já musím však najít na všem mouchy. Nelíbí se mi papír. Potom hříva, která vypadá nereálně. Uši mohly být lepší. Co si budeme povídat do galerie to nikdo nedá :P.