Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Duben 2014

Rekonstrukce aneb jednou to přijít muselo :D

28. dubna 2014 v 14:30 | Nikki Betyska |  Aktuality
Ahoj, ne, že bych v poslední době neměla o čem psát. Všichni to známe, občas se přestávka s blogem vyplatí. A já jsem se po pár dnech přemýšlení rozhodla udělat rekonstrukci. Nový kabátek se blogu bude hodit, překopat menu taky není na škodu a udělat si pořádek v rozcestíkách je základ úspěchu. Rozhodně bych nijak nechtěla měnit hlavní zaměření blogu (zvířata). Zato pár rubrik zmizí a budou tu nové. V podstatě chci blog zaměřit více na mou tvorbu (focení, kreslení :3, psaní a tak). Největší novinkou by měla být rubrika ,,recenze na knihy''. Doufám, že nebudete proti. I když abych pravdu řekla, do originality to má pěkně daleko. Píšu to jsem hlavně proto, abyste se neděsili, že pár dnů tu bude nepřehledno.
Ještě vám chci ukázat nový dess. Napište co si o něm myslíte. Mám novější verzi jednoho programu a nebyla bych to já neudělat nový dess. Konečně jsem spokojená!

Já vlastně ani postroj nepotřebuju, že Kubo?

7. dubna 2014 v 18:49 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Kde se vzal ve mě ten nápad vzít Kubíka ven? Asi někde hluboko (fakt hluboko). Zase něco geniálního :). Jaro dávno začalo, takže vzít zvířátka ven je ideální. Zvláště pokud jsou hladové (čtěte nenažrané) a pět pampelišek sní v rekordním čase. No a kde jinde by byl od té kuličky pokoj než venku?!
S mím velice geniálním nápadem jsem šla za kámoškou (dobře o šest pater vyjela výtahem). Ta souhlasila. A Kubík neměl na výběr. Jelikož nebylo nějak extra brzo šli jsme si sednou před barák na trávu. S dekou. Kuba původně neměl vůbec v plánu vylézt z přenosky, proto jsem ho musela nemilosrdně vyndat ven a zaklapnou její víčko. Protože nevypadal na nějaké dobrodružné cesty zaply jsme si písničku, povídaly si a sbíraly pampelišky (mimichodem Kuba je vášnivý posluchač). Nevím proč, ale nechtěl se ode mě hnout napřed ani na krok (nebo od přenosky). Šoupla jsem ho na trávu. Trochu se divil, ale za chvilku začal jíst z té obrovitánské misky plné čersvé trávy atd.. Spokojenost sama.
Nejlepší na tom všem bylo, že Kuba nechtěl utéct. Budeme upřímní, Zuzka už by byla za humnama :D. Je to s ním venku fajn a tak to chci v nejbližší době znova zopakovat. Nejradši s dalšími kámoškami a jejich morčátky. Nesmím zapomenout: V květnu má Kubíček dva roky. Koupeniny volají. Abych začla hledat datum na oslavu, mm :).