Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Já vlastně ani postroj nepotřebuju, že Kubo?

7. dubna 2014 v 18:49 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Kde se vzal ve mě ten nápad vzít Kubíka ven? Asi někde hluboko (fakt hluboko). Zase něco geniálního :). Jaro dávno začalo, takže vzít zvířátka ven je ideální. Zvláště pokud jsou hladové (čtěte nenažrané) a pět pampelišek sní v rekordním čase. No a kde jinde by byl od té kuličky pokoj než venku?!
S mím velice geniálním nápadem jsem šla za kámoškou (dobře o šest pater vyjela výtahem). Ta souhlasila. A Kubík neměl na výběr. Jelikož nebylo nějak extra brzo šli jsme si sednou před barák na trávu. S dekou. Kuba původně neměl vůbec v plánu vylézt z přenosky, proto jsem ho musela nemilosrdně vyndat ven a zaklapnou její víčko. Protože nevypadal na nějaké dobrodružné cesty zaply jsme si písničku, povídaly si a sbíraly pampelišky (mimichodem Kuba je vášnivý posluchač). Nevím proč, ale nechtěl se ode mě hnout napřed ani na krok (nebo od přenosky). Šoupla jsem ho na trávu. Trochu se divil, ale za chvilku začal jíst z té obrovitánské misky plné čersvé trávy atd.. Spokojenost sama.
Nejlepší na tom všem bylo, že Kuba nechtěl utéct. Budeme upřímní, Zuzka už by byla za humnama :D. Je to s ním venku fajn a tak to chci v nejbližší době znova zopakovat. Nejradši s dalšími kámoškami a jejich morčátky. Nesmím zapomenout: V květnu má Kubíček dva roky. Koupeniny volají. Abych začla hledat datum na oslavu, mm :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nikisek001 nikisek001 | Web | 8. dubna 2014 v 17:30 | Reagovat

Tak to máš fajn :)
je celkem jasný,že křeček ti utíkat bude ;)
ale já když ještě měla morče,taky neutekla..běhala pořád na zahradě :)ale nikam jinam nešla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama