Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Srpen 2014

Postroje pro křečky

30. srpna 2014 v 13:24 | Nikki Betyska |  Váš názor
Já myslím, že nastal čas říct všem, co si o takových postrojích myslím a nějak to rozebrat.

Pokud máte nějakého mazlíčka (pes, kočka, morče...) určitě víte o postrojích. Jenže výrobci postrojů zašli tak daleko, že prodávají i postroje pro křečky. ''No a co?'' řekne si někdo, kdo vůbec nezná křečky. Dámy a pánové, vážení výrobci a prodejci je načase napsat své zkušenosti z chovu křečků. Pokud máte zlatého křečka nejspíš jste si všimli, že není příliš nadšený z vašich dotyků. A jak si jako myslíte, že bude reagovat, když na něho dáte postroj? Nyní jsme ve fázi, kdy na křečkovi postroj je, křeček se umí velice dobře protáhnout i hodně malými otvory, takže je na čase dát svému křečkovi sbohem. Navíc, když jste ještě venku, křeček umí výborně hrabat, takže jakou naději máte, že ho ještě uvidíte? Buďme upřímní, vystrašeného křečka chytit není jen tak. Pořád vám připadá postroj pro křečka jako dobrý nápad? Ne to jsem ráda. Přesto si takových věcí můžete koupit na internetu stovky. Vybrat si můžete z různých barev i velikostí. Jo taky cen. Důvod je jednoduchý, spousta dětí, kteří o křečcích ví akorát to, že jsou roztomilý, mají úžasný sen o tom, že budou venčit pejska. A pejsek vlastně není potřeba, když na trhu jsou takové věci. Mimochodem i většina morčat atd. za vámi nebudou chodit jako pejsek. Mám postroj pro morče a nemůžu říct, že by ho Kuba nějak miloval, proto teď už ho většinou beru bez postroje, Kubouš se víc venku proběhne (:. A nyní ještě jedna otázka na vás, co si myslíte o postrojích pro křečky vy? Koupili byste ho? Nezapomeňte hlasovat v anketě. Já jinak proti postrojům nic nemám. ale toto hraničí s týraním. Brzy se můžete těšit na další mou úvahu ze světa hlodavců, mazlíčků nebo zvířat, ahoj.

Tady je ukázka postroje pro křečka a fotka mého Kubíka :3

2 roky blogu

28. srpna 2014 v 13:19 | Nikki Betyska |  Aktuality
Čas běží, prázdniny nám dají brzy své sbohem a já půjdu do osmé třídy, kde už to nejspíš nebude taková sranda jako v ostatních ročnících. S koncem prázdnin ovšem blog slaví 2 roky a já i přes pozastavení jsem si neodpustila napsat ''Všechno nejlepší". Za ty 2 roky jsem neměla moc velkou návštěvnost, co naplat. Aspoň, že jsme překonali 2000 :). Zčásti je to moje vina, nepřipadám si jako dobře čtivý bloger (teda blogerka). Myslím, že bych měla napsat co plánuju do dalšího roku, už třetího. Nějak výrazně nechci blog měnit. Mimochodem tímto článkem ruším pozastavení blogu. Určitě bych chtěla psát své zážitky s mazlíčky a podělit se svámi o jejich úžasné fotky. Dále více psát do rubriky Váš názor, kde bychom si mohli hezky podizkutovat o všech různých věcech ze světa zvířat. Jinak už nevím jestli pořád chci psát ten svůj příběh, takže to nechám osudu, jak se rozhodnu. Dlouho jsem taky přemýšlela jestli nezměnit nějak zaměření blogu, ale byla by to škoda. Vlastně nevím, jak nezvířecí blog vést a navíc na blog.cz pořád takových blogů ubývá, což je velká škoda. Jestli jste nad tím někdy přemýšleli, o tom vést zvířecí blog nebojte se. A do komentářů určitě napište vaše zvířecí blogy, které už máte :3. Podívám se na ně ráda. A teď jsem přidám tu narozeninovou fotečku.

A ještě jedna věc, víte, že Kubík má 2 roky stejně jako blog? Jeho fotky provázejí blog už od začátku.

Diplom pro Edeal

22. srpna 2014 v 11:11 | Nikki Betyska |  Letní fotografická soutěž I.
Přišel čas rozdat ceny :). Zatím mám jen jeden diplom pro Edeal, ale nemám na to vůbec čas. V blízké době udělám i diplom za druhé místo, jenom to chvilku potrvá. Reklamy budou hned od září, protože momentálně je blog pořád pozastaven, tak aby to mělo aspoň trochu smysl. Musím ještě vyřešit pohled, ale nebojte všechno dostanete.

Diplom je pouze pro Edeal http://ciko-a-molli.blog.cz