Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Září 2014

Png Kuba

24. září 2014 v 19:07 | Nikki Betyska
Já a grafika? NO coment :D. Ale přesto jsem se rozhodla udělat png s Kubou. Jelikož přecházím na lepší verzi programu, musím si s ním trochu pohrát. Kdyby si to chtěl někdo zkopírovat (vážně nepředpokládám) může.
Ano mám se co učit :3.

Škola aneb blog občas musí jít stranou

13. září 2014 v 10:30 | Nikki Betyska |  Aktuality
I když je teprve září, zdá se mi, že vůbec nestíhám. Tento rok je pro mě jeden z nejdůležitějších, který tak trochu rozhodne jestli se dostanu na dobrou střední, proto si známky musím hlídat.
První školní týden se dal celkem snést, mimochodem v pátek jsme už psali z němčiny. Tento týden to už bylo horší. Celkem jsme psali jeden test ze zemáku, dva z němčiny a jeden z dějáku. A potom ještě vstupní diktát a vstupní prověrku z češtiny. Proč ne, musíme si přece zvyknout, že nejsou prázdniny.
Abych od učení trochu odskočila, všechno ve škole není tak špatné. Například naše školní rádio. Abyste se trochu zorientovali, opravdu máme na škole rádio. Vedu ho společně s kamarádkama, budeme vysílát každý pátek o velké přestávce. Doposud nic takevého na naší škole nebylo. Všechno jsme stihly rychle zařídit, jak program, tak to i probrat s ředitelkou školy. Včera už jsme měly i premiréu. Myslím, že to by vám mohlo stačit, pokud máte nějakou konkrétní otázku na naše rádio, zeptejte se v komentářích : 3.
Je tedy spousta důvodů, proč jsem o sobě nedala vědět. Blog zase nechci pozastavovat, jen mi odpuste menší aktivitu. Mám vymyšleno pár článků a úplně nový rozcestík o morčátkách. Chtěla bych udělat i tři videa Jak naučit morče panáčkovat, kolečko a zmenšený agility slalom+tunel. Mohlo by to být hodně zajímavé. Ovšem nic neslibuju, blog je pro mě momentálně docela časově náročný. Články budou vycházet o víkendech.
Omlouvám se pokud jsem vám nenapsala komentář na váš blog nebo cokoli podobného. Ani diplomy udělat nemůžu, program se pokazil.

Aktuálka od hlodavců

2. září 2014 v 10:18 | Nikki Betyska |  Společná rubrika
Léto pomalu a jistě končí, prázdniny s ním a já jsem hrozně smutná, protože absolutně nevím co s Kubou v chladnějším období. A pak taky zimním. Důvod je jednoduchý zvykla jsem si s ním chodit ven. Hezky čerstvá travička a možnost proběhnutí pro Kubu. Díky tomu jsem ho nemusela pouštět doma. Jenže jak to bude dál. Bojím se, že si na procházce po našem bytě ve značkování udělá světový rekord. Totiž, kdyby všude nevykonával svou potřebu pouštění po bytě by bylo ihned příjemnější a mohl by tu vesele běhat 7 dní v týdnu. Velká škoda, že neuznává morčí WC :(. Do každého rohu co uvidím se mi noviny dávat nechtějí. Mimochodem zdá se mi, že jsem na Kubíkovi viděděla šedinu, což se mi zdá divné, jelikož jsou mu teprve dva roky. U Zuzky mě nenapadá nic co bych mohla napsat, je to prostě Zuzka.
Taky jsem chtěla napsat, že už jsem na sto procent rozhodnutá, že Zuzka je poslední zlatý křeček, kterého mám (možná ne v životě, co já vím třeba si ho ještě někdy pořídím). Sice jsou to úžasní tvorové, ale čtyři není první a já chci poznat nové zvířátka :). To nejhorší na nich, že se dožívají jen pár let a více než já jejich odchody do nebíčka nese má malá sestřička. I když nemám jasno co bych chtěla, nejspíš volba padne na osmáky. Zuzku jsem si pořídila úplně narychlo a už po úmrtí Lili jsem po nich toužila. Jenže já jsem strašně nerozhodný člověk, tudíž uvidím časem. jakého malého hlodavce byste doporučili vy? (: