Blog je ukončen, nejspíš nenávratně:).

Škola aneb blog občas musí jít stranou

13. září 2014 v 10:30 | Nikki Betyska |  Aktuality
I když je teprve září, zdá se mi, že vůbec nestíhám. Tento rok je pro mě jeden z nejdůležitějších, který tak trochu rozhodne jestli se dostanu na dobrou střední, proto si známky musím hlídat.
První školní týden se dal celkem snést, mimochodem v pátek jsme už psali z němčiny. Tento týden to už bylo horší. Celkem jsme psali jeden test ze zemáku, dva z němčiny a jeden z dějáku. A potom ještě vstupní diktát a vstupní prověrku z češtiny. Proč ne, musíme si přece zvyknout, že nejsou prázdniny.
Abych od učení trochu odskočila, všechno ve škole není tak špatné. Například naše školní rádio. Abyste se trochu zorientovali, opravdu máme na škole rádio. Vedu ho společně s kamarádkama, budeme vysílát každý pátek o velké přestávce. Doposud nic takevého na naší škole nebylo. Všechno jsme stihly rychle zařídit, jak program, tak to i probrat s ředitelkou školy. Včera už jsme měly i premiréu. Myslím, že to by vám mohlo stačit, pokud máte nějakou konkrétní otázku na naše rádio, zeptejte se v komentářích : 3.
Je tedy spousta důvodů, proč jsem o sobě nedala vědět. Blog zase nechci pozastavovat, jen mi odpuste menší aktivitu. Mám vymyšleno pár článků a úplně nový rozcestík o morčátkách. Chtěla bych udělat i tři videa Jak naučit morče panáčkovat, kolečko a zmenšený agility slalom+tunel. Mohlo by to být hodně zajímavé. Ovšem nic neslibuju, blog je pro mě momentálně docela časově náročný. Články budou vycházet o víkendech.
Omlouvám se pokud jsem vám nenapsala komentář na váš blog nebo cokoli podobného. Ani diplomy udělat nemůžu, program se pokazil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Edeal Edeal | Web | 13. září 2014 v 11:47 | Reagovat

V pohodě, však víkendy bohatě stačí =)
Školní rádio? Týjo, tak to se máte! A když ho vedeš ještě ty... Já chci taky =D My jsme dostali novou podlahu a přelíčené zdi =D
Jinak taky jsme toho už hodně psali. Ten rozjezd mi dělal problémy. Skoro všechno jsem zapoměla, jenže teď se to už naštěstí vrací k normálu =D Mlha z mého mozku postupně ustupuje =D
Na videa se strašně moc těším!

2 nikisek001 nikisek001 | Web | 15. září 2014 v 18:49 | Reagovat

to nevadí.. víkendy jsou v pohodě.. mám to tak podobně :D a to rádio je super! pouštíte tam i písničky? Taky bych to chtěla mít.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama